تجهيزات پزشکي جهان طب

به سايت تجهيزات پزشکي جهان طب ، خوش آمديد

تجهيزات پزشکي جهان طب فعاليت خود را از سالها پيش به صورت محدود شروع کرد.با گذشت سال ها و کسب تجربه توانستيم جايگاه ويژه ايي در خدمت رساني به شما هم ميهنان پيدا کنيم.

ماموريت ما

اميدواريم در اين مسير بتوانيم همواره رضايت شما مشتريان عزيز را جلب نماييم.

ادامه مطلب

خدمات تجهيزات پزشکي جهان طب

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

ارسال کالا

ارسال کالا

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

کالای پزشکی

کالای پزشکی

مزایای ما

پیشینه شرکت

بدون شک پيشينه ي هر شرکت، گوياي سطح علمي و ميزان اعتماد پذيري آن شرکت در برابر مشتريان است.تجهيزات پزشکي جهان طب با ارائه خدمات نوين خود به ارگان هاي دولتي و غير دولتي توانسته جايگاه خود را در ارائه خدمات با کيفيت نشان دهد. خدمات و محصولات با کيفيت ،خدمات آموزشي و پشتيباني 24 ساعته ملاک ارگان هاييست که خواهان خدمات و محصولات با کيفيت هستند. بنابراين تجهيزات پزشکي جهان طب برآن شده است تا بهترين ها را ارائه کند.

سایت تجهيزات پزشکي جهان طب با هدف معرفی کالاها و ارائه خدمات و تجهیزات پزشکی، کالای پزشکی جهت دسترسی آسان شما خریداران گرامی تاسیس شده است

73

خدمات تخصصي

80

مشتريان راضي

90

تجهيزات بروز

70

متخصص

ارتقاء کيفيت درمحصولات وخدمات

ارتقاء کيفيت درمحصولات وخدمات

مفهوم عملي کيفيت، بر ميزان رضايت مشتري بعنوان عامل مهم تأييدکننده سطح کيفي خدمات، تاکيد مي نمايد. اما در مفهومي اصلاحي از مديريت کيفيت، دو عامل کيفيت خدمات از سوي ارائه کنندگان آنها و ميزان بيان رضايت مشتريان استفاده کننده از خدمات دو شاخص کليدي براي سنجش ميزان ثمربخشي کيفيت خدمات است.

توسعه سطح آموزش و ارتقاء دانش

توسعه سطح آموزش و ارتقاء دانش

در ساليان اخير علوم و تكنولوژي نسبت به گذشته پيشرفت چشمگيري داشته است. اين امر گوياي اين است که همه افراد يک سازمان موظف به ارتقاي سطح دانش خود هستند و از طرفي مديران سازمان هم موظف به حرکت دادن اعضاي سازمان به سمت دانش روز مي‌باشند، به همين دليل آموزش ضمن خدمت كاركنان يکي از موارد مهم مد نظر در شرکت مي باشد.

برخی از پروژه های انجام شده

ما به صورت 24 ساعته پشتيبان شما هستيم

تجهيزات پزشکي جهان طب با سال ها سابقه ي درخشان درخدمات حرفه ايي آماده ي خدمت گذاري به شما عزيزان مي باشد.تضمين کيفيت خدمات و سلامت کالا در زمان تحويل کالاهاي شما و همچنين پرداخت خسارت در زمان بروز خسارت هاي ناگهاني از جمله خدمات ما مي باشد.
همکاران ما شبانه روزي در تلاش هستند تا شما با کيفيت ترين خدمات را دريافت نماييد.

ارتباط با ما